AktualnościEdukacja ArtystycznaInstytut ArchitekturyInstytut Kultury Fizycznej i ZdrowiaInstytut NeofilologiiInstytut Studiów EdukacyjnychInstytut Studiów SpołecznychInstytut Techniki

Międzynarodowy Dzień Studenta

Studenci, ilustracja

Międzynarodowy Dzień Studenta

Instytut Studiów Edukacyjnych zaprasza do włączenia się w obchody Międzynarodowego Dnia Studenta, który przypada na dzień 17 listopada. Członkowie kół naukowych działających w Instytucie zachęcają wszystkich żaków do wspólnej popularyzacji aktywności studenckiej.

Zainteresowanych i chętnych do współpracy i promocji Międzynarodowego Dnia Studenta zapraszamy na spotkanie, które odbędzie się we wtorek (tj. 14. 11. 2017r.) o godz. 10.30, w gabinecie 234. Szczegółowych informacji udzielają mgr Beata Gawłowska lub mgr Ewa Świerczek.