II Runda Akademickich Mistrzostw Ślaska zakończona! Czas na podsumowanie. Po stronie kobiet na podium indywidualnie stanęły:
Agnieszka Ostrowska – 1m. 100 metrów stylem klasycznym oraz 2m na 50m stylem klasycznym,
Magdalena Kiersztyn – 2m na 100 metów stylem grzbietowym oraz 3m na 100 metrów stylem zmiennym,
Sztafeta kobiet 4x50m stylem zmiennym w składzie Magdalena Kiersztyn, Agnieszka Ostrowska, Małgorzata Frenke oraz Agata Sikora zajeła 1 miejsce!
Po stronie mężczyzn na uwagę zasługują:
Adrian Kiesiel – 1m na 50 metrów stylem motylkowym,
Krzysztof Gładysz – 2m na 100 metrów stylem klasycznym,
Maciej Sudenis – 1m na 50 metrów stylem dowolnym oraz 2m na 50 metów stylem motylkowym,
Andrzej Wróbel – 2m na 50 metrów stylem dowolnym,
Sebastian Filuś – 3m na 50 metrów stylem klasycznym.
Sztafeta 4x50m stylem zmiennym w składzie: Sebastian Filuś, Krzysztof Gładysz, Adrian Kisiel oraz Andrzej Wróbel zajęła 2 miejsce.
Gratulacje dla wszystkich uczestników oraz serdeczne podziękowania dla J.M. Rektor prof. nadzw. dr hab. inż. arch. Ewy Stachury, prorektora do spraw dydaktyki i studentów
dr Pawłą Strózika, dyrektora Instytutu Kultury Fizycznej
dr hab. Jarosława Cholewy, prof. nadzw, Naczelnika Wydziału Edukacji Kultury i Sportu Urzędu Miasta Racibórz Roberta Myśliwego oraz wszystkim osobom za przybycie i kibicowanie.
Podziękowania również należą się komisji sędziowskiej za sprawne przeprowadzenie zawodów. Vice dyrektorowi Instytutu Kultury Fizycznej doktorowi Marcinowi Kunickiemu oraz mgr Januszowi Lukoszkowi za organizację zawodów. A także wszystkim osobom zaangażowanym w dzisiejsze wydarzenie. Dziękujemy i Gratulujemy.

Wszystkie wyniki dostępne na www.megatiming.pl