Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Raciborzu po raz kolejny zaprosiła na Dzień Otwarty, podczas którego można było zapoznać się z ofertą uczelni a także uczestniczyć w wielu ciekawych warsztatach i zajęciach z różnych dziedzin.

Dzień Otwarty to jedyna w swoim rodzaju okazja, aby każdy zainteresowany mógł zobaczyć, jak wygląda nauka w PWSZ. Działania organizowane przez poszczególne instytuty obejmowały szereg zajęć i warsztatów a także pozwoliły aktywnie spędzić maturzystom czas. Poza zajęciami teoretycznymi, można było udać się na zajęcia z samoobrony, skorzystać z pomiarów postawy i składu ciała, zobaczyć jak działa drukarka 3D czy też uczestniczyć w debacie architektów. Niewątpliwą atrakcją był  również Fightball na sali gimnastycznej oraz fotobudka, dostępna przez cały czas w budynku głównym.

Dziękujemy wszystkim potencjalnym kandydatom za przybycie i dobrą zabawę z PWSZ w Raciborzu.

“DZIEŃ OTWARTY” w obiektywie FOTONU (fot. Gabriela Habrom-Rokosz)

ZDJĘCIA: FOTON