Instytut Studiów Edukacyjnych

Akcja charytatywna „Mikołaj w szpitalu”

Akcja charytatywna „Mikołaj w szpitalu”

[et_pb_section bb_built=”1″][et_pb_row][et_pb_column type=”4_4″][et_pb_text _builder_version=”3.0.83″]

W Instytucie Studiów Edukacyjnych trwają przygotowania akcji charytatywnej „Mikołaj w szpitalu”. Już po raz jedenasty orszak Świętego Mikołaja odwiedzi pacjentów przebywających w Szpitalu Rejonowym im. dr. Józefa Rostka w Raciborzu.

Przedsięwzięcie to jest realizowane przez studentów zrzeszonych w Kole Naukowym Pedagogów oraz Studenckim Kole Naukowym Pedagogiki Empirycznej we współpracy ze studentami III roku logopedii szkolnej oraz pedagogiki resocjalizacyjnej. Chcąc wprowadzić pacjentów w atmosferę Świąt Bożego Narodzenia studenci zadbają o oprawę muzyczną, stroje, upominki oraz kartki z życzeniami.

Nad całością organizacyjną wydarzenia czuwają dyrektor ISE dr Gabriela Kryk oraz mgr Zofia Jędorowicz, mgr Ewa Świerczek i mgr Beata Gawłowska.