Studenci PWSZ specjalności Odnowa Biologiczna rozpoczęli X sezon wyjazdów na masowe zawody sportowe. Sezon 2017/2018 rozpoczęli od VI Crossu w Pietrowicach Wielkich na dystansie 10 km.

Jak zawsze wspomagali biegaczy, wykonując masaż sportowy przed jak i po biegu. Na starcie stanęło ponad 200 biegaczy, w związku z czym studenci mieli pełne ręce “roboty”.

Robert Antczak (dyrektor biegu): Bardzo dziękuję studentom PWSZ z Raciborza za przybycie na pietrowicki Cross i jak co roku wykazanie się ogromnym profesjonalizmem i zaangażowaniem podczas wykonywania masażu sportowego na uczestnikach. Bardzo dziękuję opiekunowi Markowi Jendryskowi za przyjazd i za fachowe przygotowanie studentów do tak odpowiedzialnej pracy.

Marek Jendrysek (opiekun i wykładowca): Pietrowickim Crossem rozpocząłem X sezon wyjazdów ze studentami na masowe sportowe wydarzenia, gdzie wykonywali masaż sportowy. Uważam, że jest to szlachetne i piękne. A moim studentom bardzo dziękuję za zaangażowanie i okazywaną radość podczas wykonywania masażu sportowego.