AktualnościInstytut Kultury Fizycznej i Zdrowia

Studenci raciborskiej PWSZ na StartUp Camp w Zakopanem

Studenci I roku kierunku turystyka i rekreacja raciborskiej PWSZ wzięli udział w obozie startupowym. Poznawali zagadnienia związane ze skalowalnością pomysłów na biznes oraz ich zarządzaniem.

Wyjazd do Zakopanego odbył się w ramach ćwiczeń z przedmiotu zarządzanie. Udział w zajęciach prowadzonych przez doświadczonych trenerów ze Startup Academy w Warszawie pozwolił studentom poznać praktycznie zagadnienia organizacji i zarządzania działalnością biznesową, w tym z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi komunikacji cyfrowej. Ma to ogromne znaczenie w ich przygotowania do funkcjonowania w dynamicznie rozwijającej się branży turystycznej. Udział zakończył się uzyskaniem certyfikatu Startup Academy. Wyjazd wykorzystano również do ćwiczeń z historii turystyki i rekreacji, w tym przypadku górskiej.

(w)