Seminarium z udziałem Wiceministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego Piotra Müllera, Pełnomocnika Ministra Sprawiedliwości Michała Wosia oraz Rektorów Uczelni Zawodowych w Polsce

kdn

W dniu 19 listopada 2018 r. o godz. 12.00 w Pałacyku Strzeleckim RAFAKO w Raciborzu odbędzie się seminarium pn. „Konstytucja dla Nauki jako determinanta rozwoju uczelni zawodowych w Polsce”. Swoje przybycie zapowiedzieli: Wiceminister Nauki i Szkolnictwa Wyższego Piotr Müller, Pełnomocnik Ministra Sprawiedliwości Michał Woś, Prezydent Elekt Raciborza Dariusz Polowy, Poseł Grzegorz Janik oraz Przewodniczący Parlamentu Studentów RP Tomasz Tokarski. Celem spotkania jest omówienie najistotniejszych kwestii związanych z wprowadzeniem Ustawy 2.0. w uczelniach zawodowych, rozwojem ich infrastruktury i rozwojem współpracy uczelni zawodowych z otoczeniem biznesowym i instytucjonalnym.

Serdecznie zapraszamy całą społeczność akademicką.