Instytut Techniki

Wizyta studentów Państwowej Wyższej Szkoły Techniczno-Ekonomicznej z Jarosławia

Wizyta studentów Państwowej Wyższej Szkoły Techniczno-Ekonomicznej z Jarosławia (fot. dr inż. Lucjan Pelc)

Wizyta studentów Państwowej Wyższej Szkoły Techniczno-Ekonomicznej z Jarosławia

Początkiem stycznia tego roku gościliśmy studentów Państwowej Wyższej Szkoły Techniczno-Ekonomicznej z Jarosławia.

Studenci kierunku Automatyka i elektronika praktyczna oraz Informatyka wraz z Panem dr inż. Lucjan Pelc  Pełnomocnik Rektora ds. współpracy z interesariuszami zewnętrznymi, mieli okazję zapoznać się z naszymi laboratoriami oraz wzięli udział w Przeglądzie projektów inżynierskich. Studenci naszego koła naukowego AIRforce wymienili się doświadczeniami oraz spostrzeżeniami dotyczącymi studiów technicznych. Jesteśmy przekonani, że spotkanie to będzie początkiem współpracy obu kół naukowych.