AktualnościInstytut Techniki

PWSZ promuje się w raciborskim ekonomiku

PWSZ w ZSE w Raciborzu (fot. Archiwum)

PWSZ promuje się w raciborskim ekonomiku

W dniu 25 stycznia 2019 r. przedstawiciele PWSZ – dr inż. Tomasz Czyszpak dyrektor Instytutu Techniki oraz reprezentant Biura Rzecznika Prasowego PWSZ w Raciborzu – mgr Karolina Sykuła spotkali się z uczniami ZSE w Raciborzu, prezentując im ofertę uczelni.

Przedstawiając ofertę kształcenia oraz proponując najciekawsze aspekty życia studenckiego w Uczelni, w dniu 25 stycznia 2019 r. przedstawicielka Biura Rzecznika Prasowego PWSZ w Raciborzu – mgr Karolina Sykuła spotkała się z uczniami ZSE w Raciborzu. W wydarzeniu udział wzięło ponad 60 maturzystów z różnych specjalizacji nauczania. Spotkanie cieszyło się dużym zainteresowaniem, o czym świadczą kuluarowe pytania o ofertę studiów  ze strony uczniów.  W tym samym dniu, Dyrektor Instytutu Techniki PWSZ w Raciborzu dr inż. Tomasz Czyszpak przeprowadził interesujące warsztaty matematyczne, z elementami nauki do egzaminu maturalnego. Znakomite opinie pedagogów szkolnych i Dyrekcji świadczą o wysokim poziomie merytorycznym spotkania.

Wydarzenia i współpraca ze szkołą została zainicjowana 17 stycznia br. w Instytucie Architektury, gdzie uczniowie mieli możliwość uczestniczenia w zorganizowanych tam warsztatach przez Dyrektora Instytutu i Pełnomocnika Rektora ds. komunikacji Uczelni z otoczeniem zewnętrznym dr inż. arch. Joannę Sokołowską-Moskwiak.

Niebawem, tj. 28 lutego 2019 r. uczniowie ZSE w Raciborzu odwiedzą mury Uczelni oraz wezmą udział w organizowanej przez Instytut Studiów Społecznych konferencji.

PWSZ w ZSE w Raciborzu (fot. Archiwum)