AktualnościBiblioteka

Dostęp testowy do kolekcji Ebook Academic Collection

Ebook

Dostęp testowy do kolekcji Ebook Academic Collection

Biblioteka PWSZ w Raciborzu informuje, że otrzymała bezpłatny dostęp testowy do kolekcji książek elektronicznych eBook Academic Collection w języku angielskim, niemieckim, francuskim, hiszpańskim, rosyjskim, włoskim i czeskim firmy EBSCO Information Services.

Kolekcja eBook Academic Collection na platformie EBSCOhost to wielodziedzinowa kolekcja ponad 170.000 książek elektronicznych od ponad 540 wydawców naukowych z całego świata, w tym: Elsevier, Ashgate Publishing, Taylor & Francis, Sage Publications and John Wiley & Sons, Oxford University Press, MIT Press, State University of New York Press, Cambridge University Press, University of California Press, McGill-Queen’s University Press, Harvard University Press, etc.

Tematyka książek obejmuje między innymi: nauki medyczne, biznes i ekonomię, informatykę, inżynierię, psychologię, nauki humanistyczne, nauki stosowane, nauki społeczne, edukację, matematykę, słowniki i leksykony, nauki polityczne, prawo, krytykę literacką, biznes i ekonomię, informatykę, inżynierię i wiele innych.

Dostęp do kolekcji za pośrednictwem strony biblioteki PWSZ.

Dostęp jest aktywny od 04.03-30.04.2019 r.

Więcej informacji w Biblioteki PWSZ

tel. 32 415-50-20 wew. 152