Zaznacz stronę

Politechnika Śląska w Gliwicach w dniu 9 marca była organizatorem turnieju AMŚ w piłce siatkowej mężczyzn. Gościły tam zespoły KU AZS PWSZ Racibórz, Uniwersytetu Ekonomicznego Katowice oraz Politechniki Częstochowskiej.

Każdy z zespołów rozegrał dwa spotkania. Mecze odbywały się równocześnie na dwóch boiskach grane do dwóch wygranych setów. Nasza drużyna wygrała oba w stosunku 2:0. Zwycięstwa zapewniły nam awans do finałowej rozgrywki, która odbędzie się 23 marca również w Gliwicach.

W tym turnieju uczelnię reprezentowali : Szwed Wojciech, Hildebrand Karol, Chałupiński Karol, Kręcichwost Kamil, Dębski Kamil, Marchwiak Kacper, Szmajduch Michał, Thym Michał, Kosian Markus, Oziabło Igor, Kostka Adam. Trenerem prowadzącym zespół był Galiński Witold. Gratulacje.