Komunikat w sprawie uregulowania wszelkich zaległości w brakach zaliczeń i egzaminów semestru zimowego 2019-2020

PWSZ w Raciborzu

KOMUNIKAT

Proszę o uregulowanie wszelkich zaległości w brakach zaliczeń i egzaminów semestru zimowego 2019-2020 do dnia 8 maja 2020 r.

1. Studenci, którzy nie rozliczyli semestru zimowego w wymaganym terminie (w wyniku przedłużenia sesji) i są w posiadaniu indeksów i kart okresowych osiągnięć studenta proszeni są o przesłanie drogą mailową do Działu Obsługi Studenta zeskanowanych kart okresowych osiągnięć studenta.
  2. Jeżeli zdobycie wpisu do karty okresowych osiągnięć studenta nie było możliwe i są braki w karcie, a przedmiot jest zaliczony proszę wykładowców o przesłanie informacji drogą mailową do Działu Obsługi Studenta o uzyskanej ocenie przez danego studenta.
    Proszę podać nazwę przedmiotu, imię i nazwisko studenta oraz rygory uzyskanego zaliczenia w ramach przedmiotu.
  1. Wykładowcy, którzy nie oddali protokołów zaliczeń i egzaminów sesji zimowej proszeni są o przesłanie ich skanów drogą mailową do Działu Obsługi Studenta.
  2. Brak dokumentacji stanowiącej podstawę do rozliczenia semestru zimowego w/w terminie będzie skutkował skreśleniem z listy studentów.

Korespondencję proszę kierować bezpośrednio do Działu Obsługi Studenta dla danego kierunku studiów, wybierając adres mailowy właściwej osoby zajmującej się kierunkiem studiów:

mgr Anna Kocoń-Śliwa

monika.seget@pwszrac.pl
+48 32 415 50 20 wew. 130

• Architektura
  • Edukacja artystyczna w zakresie sztuk plastycznych
  • Pedagogika Resocjalizacyjna
  • Edukacja Elementarna
  • Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna

Prorektor ds. dydaktyki i studentów

dr Jacek Pierzchała