Dr Paweł Strózik nowym Rektorem PWSZ w Raciborzu – przekazanie władzy rektorskiej

Ustępujący rektor Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Raciborzu dr hab. inż. arch. Ewa Stachura, przekazała w dniu dzisiejszym insygnia rektorskie swojemu następcy dr Pawłowi Strózikowi, który będzie piastował to stanowisko w kadencji 2020-2024.

Symboliczne przekazanie władzy rektorskiej w nowe ręce odbyło się w siedzibie Rektora PWSZ. Czteroletnia kadencja rozpoczyna się 1 września, a wraz z rektorem władzę obejmują nowi prorektorzy oraz dyrektorzy instytutów. To uroczyste wydarzenie odbyło się przy udziale przewodniczącego Rady Uczelni.

Nowym władzom życzymy wytrwałości w wykonywaniu codziennych obowiązków oraz pozytywnego nastawienia do czekających zadań, a twórczy zapał, motywacja i obiektywizm w podejmowaniu działań, przełożą się na osiągnięcie oczekiwanych wyników oraz osobistą satysfakcję.

Rektor Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Raciborzu dr Paweł Strózik