Szanowni Państwo,

w związku z planowanym uruchomieniem w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Raciborzu książkomatu – urządzenia samoobsługowego, umożliwiającego wypożyczenia i zwroty materiałów bibliotecznych, będących własnością Biblioteki PWSZ, zwracamy się z uprzejmą prośbą o wypełnienie poniższej ankiety.

1. Jak ocenia Pan/Pani pomysł uruchomienia urządzenia samoobsługowego (książkomat) na Uczelni?

2. Czy byłby/aby Pan/Pani zainteresowana korzystaniem z urządzenia samoobsługowego (książkomatu), który ułatwi dostęp do materiałów bibliotecznych również poza godzinami otwarcia biblioteki?

3. Czy zakup urządzenia samoobsługowego (książkomat) wydaje się Panu/Pani potrzebny?

Wyniki ankiety posłużą do rzetelnej analizy i dostarczą niezbędnych danych w zakresie oczekiwań czytelników naszej Biblioteki.

Książkomat to urządzenie samoobsługowe, które pozwala na odbiór zamówionych książek poprzez katalog on-line Integro oraz ich zwrot. Urządzenie wyposażone jest w zamykane schowki, ekran dotykowy oraz czytnik kart bibliotecznych. Książkomaty produkowane są w różnych konfiguracjach np. urządzenia wewnętrzne i zewnętrzne.

Bardzo dziękujemy za wypełnienie ankiety!