Komunikat: Zgłaszanie się nauczycieli akademickich na szczepienia przeciwko COVID–19

Szanowni Państwo,

od poniedziałku 15 lutego istnieje możliwość zgłoszenia chęci zaszczepienia się przeciwko COVID – 19

Zgłoszenia w postaci pisemnej deklaracji udziału w szczepieniu przyjmuje koordynator uczelniany Pani Mariola Fandrejewska od godz. 8.00 w dniu 15.02.2021 do godz. 12.00 w dniu 18.02.2021. Deklarację można złożyć osobiście lub drogą mailową (wymagany podpis elektroniczny) na adres: mariola.fandrejewska@pwsz.raciborz.edu.pl. W deklarację należy wpisać numer telefonu.

Do udziału w szczepieniu uprawnieni są nauczyciele (lub tzw. inne osoby prowadzące zajęcia) spełniający następujące warunki:

– urodzeni po 31 grudnia 1955 r.

– aktualnie zatrudnieni na uczelni.