Koncert z okazji 20-lecia PWSZ w Raciborzu

fot.Gabriela Habrom-Rokosz (7)

Koncert z okazji 20-lecia PWSZ w Raciborzu

Muzyka rozbrzmiała wczoraj w Raciborskim Centrum Kultury. Wszystko za sprawą jubileuszowego koncertu z okazji 20-lecia Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Raciborzu.

Koncert był również spotkaniem obecnych i dawnych pracowników Uczelni oraz wszystkich sympatyków PWSZ w Raciborzu. Nie zabrakło również podziękowań dla Uczelni ze strony Prezydenta Raciborza, które wręczył jego zastępca Dawid Wacławczyk.

Na scenie wystąpili następujący artyści:

• Orkiestra Symfoniczna i Chór Mieszany Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Ludomira Różyckiego  w Gliwicach pod dyrekcją Andrzeja Rosoła, przygotowanie chóru: Joanna Pudlik.
  • Chór Mieszany Brzezie z Raciborza, przygotowanie chóru: Aleksandra Gamrot.
  • Chór Dziecięcy Państwowej Szkoły Muzycznej w Raciborzu, przygotowanie chóru: Barbara Wałach.

Dziękujemy wszystkim za występy oraz uczestnictwo w świętowaniu 20 lat Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Raciborzu!

Autor fotografii: dr Gabriela Habrom-Rokosz