ATH Bielsko-Biała była gospodarzem finałowego turnieju Akademickich Mistrzostw Śląska w piłce siatkowej mężczyzn. Uczestniczyły w nim zespoły z; Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, Politechniki Śląskiej w Gliwicach, PWSZ Racibórz oraz  gospodarze. Nasi siatkarze rozegrali pierwszy mecz z drużyną Politechniki i po zaciętym spotkaniu musieli uznać wyższość przeciwnika. W drugim meczu było bez niespodzianek drużyna z Bielska ograła zespół z Uniwersytetu Śląskiego.

W meczu o trzecie miejsce z UŚ w Katowicach nasza drużyna wygrał i tym samym zdobyła brązowy medal mistrzostw. W finale zespół z Bielska okazał się lepszy od  zespołu z Gliwic.

Wyniki rywalizacji w turnieju finałowym:

PWSZ – Politechnika Śląska Gliwice – 25:27: 23:25

UŚ Katowice – ATH Bielsko-Biała 0:2

PWSZ – UŚ Katowice – 25:19: 25:16

ATH Bielsko-Biała – Politechnika Śląska Gliwice 2:0

Skład drużyny w tych zawodach: Zawada Mikołaj, Ledwoń Kacper, Żeliński Paweł, Kwaśny Sławomir, Ziomek Bartłomiej, Andrulewicz Robert, Zasłonka Miłosz, Skupień Szymon, trenerem prowadzącym zespół jest Witold Galiński.