W dniu 16 maja rozegrano trzecią  edycję międzyinstytutowych rozgrywek w piłce siatkowej o Puchar Rektora.

Do  zawodów zgłosiły się drużyny trzech instytutów: Instytutu Techniki, Instytutu Studiów Społecznych oraz Instytutu Kultury Fizycznej i Zdrowia. Mecze rozgrywano systemem „każdy z każdym”. W pierwszym spotkaniu pomiędzy drużynami IKFiZ – ITech. Pierwszą, w tym turnieju zagrywkę  wykonał kapitan zespołu  IKFiZ  Klaudia Piotrowska. Mecz zakończył się zwycięstwem 2: 0 dla drużyny Instytutu Kultury Fizycznej i Zdrowia

W kolejnych spotkaniach padły następujące wyniki:

ITech.- ISS – 2:1

ISS – IKFiZ – 0:2

Dopisali  kibice zainteresowanych instytutów, którzy żywiołowo dopingowali swoje drużyny. Puchar przechodni obroniła drużyna IKFiZ, drugie miejsce przypadło zespołowi ITech., a  trzecią lokatę zajęła drużyna  ISS. Wszyscy uczestnicy otrzymali medale, a zwycięzcom  dodatkowo wręczono puchar.   Organizatorem tych rozgrywek był  KU AZS PWSZ, nad sprawnym przebiegiem czuwał  mgr Witold Galiński.

Skład drużyny ITech.:Karol Chałupiński, Tomasz Czyż, Remigiusz Królik, Krzysztof Gonsior, Michał Broda, Jacek Zaręba, Szymon Lepiarczyk.

Skład drużyny ISS: Angelika Kabut, Alicja Chrobak, Mateusz Szczygielski, Mateusz Moniak, Martyna Zieja, Aleksandra Kosik, Katarzyna Kwapik.

Skład drużyny IKFiZ: Klaudia Piotrowska, Weronika Piasna, Ewelina Bul, Jakub Grodecki, Kamil Kręcichwost, Mikołaj Zawada, Miłosz Zasłonka, Robert Andrulewicz, Bernard Fischer, Piotr Krupa.