Międzynarodowy Dzień Studenta

Studenci, ilustracja

Międzynarodowy Dzień Studenta

Drodzy Studenci, w związku z przypadającym na 17 listopada Międzynarodowym Dniem Studenta zachęcamy Was, aby wziąć udział w obchodach tego wyjątkowego dla Was święta.

Tegoroczne hasło przewodnie to: ”Jestem Studentem – Mam Tę Moc!”.  Proponujemy zadanie polegające na rozwinięciu tego hasła i odniesieniu się do niego w dowolny sposób (np. zdjęcie, film, prezentacja, plakat, wiersz, opowiadanie itp) Na Wasze projekty czekamy do 30 listopada, a te oryginalne i wyróżniające się zaprezentujemy na początku grudnia. Dla studentów, którzy zechcą zmierzyć się z zadaniem organizatorzy przewidzieli upominki.

Do wzięcia udziału w akcji zapraszają dyrekcja oraz pracownicy Instytutu Studiów Edukacyjnych. Informacji o wydarzeniu udzielą: mgr Beata Gawłowska i mgr Ewa Świerczek, do których można oddawać prace.

Studenci pokażcie, że macie MOC!!!