AktualnościInstytut Architektury

Spotkania z Architekturą

Okres pandemii zatrzymał a częściowo przeniósł w wirtualny świat cykliczne spotkania organizowane od lat w Instytucie Architektury, które dedykowane są młodzieży zainteresowanej studiami na kierunku architektura  w PWSZ w Raciborzu.

13 października 2021 gośćmi w Instytucie Architektury przy ul. Łąkowej byli uczniowie raciborskiej „Budowlanki”.

Taka forma osobistego spotkania na „naszym” gruncie i z naszą kadrą jest nie tylko pożyteczna, ale też ciekawa. Poprzez organizację SPOTKAŃ Z ARCHITEKTURĄ chcemy zachęcić wszystkich do łączenia przyjemnego z pożytecznym. Architektura to spełnianie marzeń, to myślenie o przyszłości. Chcemy by młodzież, która uczestniczy w naszych spotkaniach, zachęcona prezentacjami projektów i ćwiczeniami w przyszłości podjęła studia w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Raciborzu lub jakiejkolwiek innej Uczelni i zapisała się do grona projektantów przyszłości.

Tych, którzy chcą poznać tajniki pracy architektów, zobaczyć nasze pracownie, porozmawiać ze studentami i przeżyć krótką przygodę z architekturą i projektowaniem  serdecznie zapraszamy .