AktualnościInstytut Techniki

Uroczystość rozdania dyplomów na kierunku Automatyka i Robotyka

Rozdanie dyplomow Itech 2022

Uroczystość rozdania dyplomów na kierunku Automatyka i Robotyka

13 maja 2022 r. w Instytucie Techniki odbyła się uroczystość rozdania dyplomów ukończenia studiów na kierunku Automatyka i Robotyka. Studia na kierunku inżynierskim ukończyło 20 studentów i studentek, wręczono również dwa dyplomy z wyróżnieniem Pani inż. Julii Imiełowskiej oraz Panu inż. Dawidowi Halfarowi.

Studia na kierunku Automatyka i robotyka realizowane przez PWSZ w Raciborzu kształcą na kierunku praktycznym w zakresie automatyzacji procesów technologicznych, a szczególnie w zakresie projektowania i eksploatacji urządzeń i układów automatyki przemysłowej oraz ich aplikacji w zautomatyzowanych systemach produkcyjnych i programowania komputerowo zintegrowanych systemów wytwarzania, w tym programowalnych sterowników logicznych. Studia na tym ciekawym i przyszłościowym kierunku dają duży zastrzyk wiedzy oraz otwierają nowe możliwości. Absolwenci potwierdzili iż uzyskanie tytułu inżyniera naszej Uczelni umożliwiło im zdobycie pracy w zawodzie a dla osób pracujących przełożyło się w sposób bezpośredni na awans, podwyżkę lub propozycje nowej pracy.

Gratulujmy i życzymy sukcesów na tle zawodowym oraz edukacyjnym.