AktualnościInstytut Architektury

Studenci Architektury PWSZ projektują dla nadmorskiego Ośrodka w Pleśnej

IMG_20220615_130844

Studenci Architektury PWSZ projektują dla nadmorskiego Ośrodka w Pleśnej

Dzięki współpracy z Miastem Racibórz oraz Ośrodkiem Sportu i Rekreacji oraz przychylności władz Uczelni kolejny rocznik studentów kierunku Architektura PWSZ w Raciborzu miał możliwość realizacji praktyk w formie wyjazdowej w nadmorskiej miejscowości Pleśna.  Tym razem oprócz prac przygotowawczych przed nadchodzącym sezonem letnim, studenci spędzili na przygotowaniu koncepcji projektowych przygotowując opracowanie zagospodarowania terenów Hufca Ziemi Raciborskiej w Pleśnej na potrzeby ośrodka domków kempingowych, dostosowanych do współczesnych  standardów i oczekiwań wczasowiczów. Efekty ich pracy docenią wybierający się na urlop do Pleśnej i korzystający z wypoczynku letniego mieszkańcy Raciborza, a prace projektowe zostaną udostępnione do szerokiej dyskusji społecznej.

Chcesz dołączyć do grona studentów i zostać architektem? Wykorzystaj SZANSĘ!

Planujesz rozpocząć studia na kierunku Architektura? Pamiętaj, że warunkiem uczestnictwa w rekrutacji jest przystąpienie do egzaminu wstępnego już  23 czerwca 2022r. o 8:45 w budynku Instytutu Architektury PWSZ w Raciborzu przy ul. Łąkowej 31A

Szczegóły dotyczące egzaminu i kierunku znajdują się na: https://www.pwsz.raciborz.edu.pl/rekrutacja/kierunki/architektura/